Vacatures

De Bibliotheek Waterland is volop in ontwikkeling. Onze missie? Wij willen uitblinken in onze bijdrage aan de ontwikkeling van de inwoners van ons werkgebied, zodat zij als nieuwsgierige en zelfbewuste burgers mee kunnen doen in de samenleving.  


Vacatures

Vacatures

De Bibliotheek staat midden in de samenleving. Onze professionele medewerkers, ondersteund door een groot aantal vrijwilligers, zetten hun kennis, ervaring en netwerk in om het verschil te maken in Purmerend, omgeving en Waterland, zodat iedereen mee kan doen.

Op dit moment zijn er alleen open vacatures voor vrijwilligers bij Bibliotheek Waterland. 

Vacatures voor vrijwilligers

Heb jij tijd én vind je het leuk om kinderen en volwassenen te helpen? Word dan vrijwilliger in één van onze vestigingen. Op dit moment helpen er al zo’n 100 vrijwilligers mee in en rond onze bibliotheken; daar zijn we reuze dankbaar voor! Er is altijd ruimte voor nieuwe enthousiaste vrijwillige medewerkers.

> Vrijwilliger front office Monnickendam

> Vrijwilligers front office

> Vrijwilligers VoorleesExpress

> Vrijwilliger Taalcoach

> Vrijwilliger CoderDojo Purmerend

> Vrijwilliger voor Broek in Waterland

> Vrijwilliger Boekendienst Aan Huis

> Vrijwilliger OntdekLAB

> Vrijwilliger Oudercafés

> Vrijwilliger Programmering

Hoe kun je reageren?

Je kunt reageren op vacatures en informatie opvragen over stageplekken via werken@bibliotheekwaterland.nl