Volg ons

Als eerste op de hoogte van de nieuwe activiteiten, lezingen en andere voorstellingen van de bibliotheek. Handige internettips over lezen, zoeken en recensies. Hoe presteert de bibliotheek Waterland. Via twitter willen wij u hiervan op de hoogte gaan brengen.

Twitteren is een leuke manier om op de hoogte te blijven van wat vrienden en familie allemaal meemaken. Daarnaast wordt twitter veel gebruikt om bekende mensen in het binnen en buitenland te volgen. Wilt u weten hoe de dag van Paul de Leeuw, Youp van 't Hek of Yoko Ono eruit ziet, meld u dan aan als volger voor hun twitterpagina.

Tenslotte is twitter de laatste jaren het medium geworden die interessante nieuwsfeiten het eerst de wereld in stuurde. Ook de bibliotheek heeft regelmatig iets nieuws te melden. Wilt u hiervan als eerste op de hoogte zijn, meld u dan aan voor onze twitterpagina. U kunt ook eerst de twitterpagina bekijken op www.twitter.com/biebwaterland

Aamelden voor onze twitterpagina kan alleen als u zelf al een eigen twitteraccount hebt. Heeft u dat nog niet, maar bent u wel geïnteresseerd, ga dan naar www.twitter.com. Uw eigen twitteraccount is in een paar minuten aan gemaakt en voor u het weet bent u de eerste tweets aan het uitwisselen.